13 januari 2014

Welke MBO instelling twitterde het meest in 2013?

Binnenkort publiceer ik hier een jaaroverzicht van het twittergedrag van alle MBO instellingen, met daarin gegevens over tweets, volgers, volgend, aantal reacties en reactiesnelheid in uren.

Als voorproefje hieronder het aantal tweets dat de top 20 (wat betreft getwitter dan) MBO instellingen per kwartaal verstuurd heeft in 2013.

Als er iets is dat opvalt aan deze getallen is het dat aan het begin van het schooljaar, dus in kwartaal drie er het minst wordt getwitterd. Natuurlijk heeft dat ook te maken met de zomervakantie.
Aan het begin van het kalenderjaar wordt het meest getwitterd. Zou dat te maken hebben met de Open dagen?

Naam schoolKwartaal 1Kwartaal 2Kwartaal 3Kwartaal 4Totaal
Helicon Opleidingen7307014894512371
Nova College8876203433562206
MBO Amersfoort5998194132722103
Koning Willem I College4952811621631101
Alfa-college2723111753321090
Helicon Nijmegen276270137239922
ROC Leiden321198211177907
Mediacollege Amsterdam326277125151879
Cibap vakschool voor verbeelding268177121169735
SVO Opleidingen125112165284686
Groenhorst Almere13320369227632
ROC Midden Nederland15519987172613
ROC Friese Poort127129104221581
Landstede154161114102531
Grafisch Lyceum Rotterdam13216076135503
Helicon Velp17215668107503
ROC ID College13411870127449
STC-Group1301317399433
Scalda1257938139381
Rijn IJssel1026385116366
Totaal:
5663516531254039  

De gegevens heb ik aangeleverd gekregen door OBI4wan.

Geen opmerkingen:

Een reactie plaatsen