24 april 2014

Statische HTML tabel interactief maken

Microsoft stelt code beschikbaar waarmee je iedere HTML tabel heel makkelijk interactief kunt maken door op de groene Excel Interactive View knop te klikken.

Boven de tabel plaats je de volgende code:
<a href="#" name="MicrosoftExcelButton"></a>
Onder de tabel voeg je dit scriptje toe:
<script src="http://r.office.microsoft.com/r/rlidExcelButton?v=1&amp;kip=1" type="text/javascript"></script>

Meer is er niet nodig om een HTML tabel interactief te maken. Probeer maar uit!
Vermeldenswaard is verder nog dat de routine ook werkt op iPad en Androïd tablet.


#Top tien dichtst bevolkte landen199020082025
1China1,1411,3331,458
2India8491,1401,398
3United States250304352
4Indonesia178228273
5Brazil150192223
6Pakistan108166226
7Bangladesh116160198
8Nigeria94151208
9Russia148142137
10Japan124128126

Deze tip heb ik gevonden bij Digital Inspiration.
De gegevens uit de tabel heb ik van Wikipedia gehaald.
Meer informatie over de Excel Interactive View vind je hier.

Geen opmerkingen:

Een reactie plaatsen